Контактна інформація

«Loove» – авторські подушки для обручок

Місто: Україна (для сайтів)
Конт. особа: Юлія Ростиславівна
Тел: 0997086460
Ціна: не вказано

Веб сайт Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Основний напрямок діяльності сімейної компанії (торгової марки) «Loove» – створення авторських, унікальних подушок для весільних обручок молодят. Кожна з них неповторна, адже створюється руками майстринь від першого стібка до останнього. І навіть маючи велике бажання створити копію, повторити усе буде просто неможливо.
Творчий процес для нас – це звичний стан душі, натхнення ми знаходимо у роботі руками, сімейних традиціях та унікальних речах. Ми воліємо створювати щось особливе, індивідуальне та без індустріального поспіху. Тож шиючи наші подушечки, ми мріємо щоб вони стали одними з ваших перших сімейних традицій, адже їх можна зберегти для весілля донечки, або подарувати молодшій сестрі на її свято. Подушки для кілець сімейної компанії (торгової марки) «Loove» не зіпсуються з часом, не втратять актуальності, не вийдуть з моди, вони можуть зберігатись роками, чекаючи наступного весілля. А можуть стати сімейним оберегом, що прикрасить ваш дім.

Ми віримо у кохання, у міцність шлюбної обіцянки і те, що день весілля має бути чудовим!
Будьте унікальними у свій щасливий день!

Фото галерея

Відео галерея:

ВІДЕО ГАЛЕРЕЯ

Відгуки:

Залишити відгук

Захисний код
Оновити

ID 914 Додано: 2015-06-21 21:36:26    Переглядів: 81

Банер
Весільний пошук
Пошук:
Місто
Виберіть категорію


Написать в Facebook Поделиться ВКонтакте В Google Buzz Записать себе в LiveJournal Показать В Моем Мире В дневник на LI.RU Поделиться ссылкой в Моем Круге
Зв'язок з адміном в контактах
Я ВКонтакте
Все для проведения свадеб