Контактна інформація

ВЕСІЛЬНИЙ ОРГАНІЗАТОР-КООРДИНАТОР

ВЕСІЛЬНИЙ ОРГАНІЗАТОР-КООРДИНАТОР

Місто: Рівне
Вулиця: Кавказька, 7
Конт. особа: Ірина
Тел: 067-36-36-7-36, 050-918-41-11, 063-170-78-87
Ціна: не вказано

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Весілля – це, безперечно, дуже  важливий та емоційний момент в житті кожного з нас. Але, окрім цього, це ще й декілька місяців підготовки, безліч хвилювань, важливі фінансові та організаційні моменти.

 Головне завдання Весільного Організатора-координатора – зробити усе можливе, щоб Ви отримали задоволення не лише в день весілля, але й звільнити Вас від непотрібної метушні, неприємних ситуацій та проблем під час всієї підготовки.

Звертаючись до нас, Ви можете бути впевненими, що потрапите до професійної команди, яка повністю візьме на себе усю відповідальність у створенні Вашого Особливого Дня, яка зуміє зрозуміти усі Ваші потреби та побажання, і зможе втілити їх в реальність!

Наша команда – це професійні, з багаторічним досвідом оформлювачі, флористи, ведучі, фото та відеооператори…які вміють створити Ваше Ідеальне Свято навіть для найвибагливіших клієнтів!

Фото галерея

Відео галерея:

ВІДЕО ГАЛЕРЕЯ

Відгуки:

Залишити відгук

Захисний код
Оновити

ID 896 Додано: 2015-04-22 16:01:38    Переглядів: 65

Банер
Весільний пошук
Пошук:
Місто
Виберіть категорію


Написать в Facebook Поделиться ВКонтакте В Google Buzz Записать себе в LiveJournal Показать В Моем Мире В дневник на LI.RU Поделиться ссылкой в Моем Круге
Зв'язок з адміном в контактах
Я ВКонтакте
Все для проведения свадеб