Контактна інформація

Відеостудія Статус

Відеостудія Статус

Місто: Тернопіль
Конт. особа: Дем`янчук Юрій
Тел: 0988294446
Ціна: до 1000$

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Відеостудія «Статус» за 5 років плідної праці набула вагомого досвіду та стала креативною майстернею із свіжими ідеями, виключно індивідуальним підходом до кожного замовника.Сучасне обладнання дає змогу переглядати відео у високій якості та чіткому кадрі. Ми завжди прислуховуємось до думки замовника, щоб відзняте нами було по-душі і хотілось переглядати це відео знову і знову.
Говорячи про переваги, можна сказати багато: про інноваційність технологій, високий професійний рівень працівників, та перш за все, ми любимо свою роботу, і в кожну нашу працю вкладаємо частинку душі. Це і є нашою найголовнішою перевагою.
Відеостудія «Статус» створює вашу власну історію, наповнену любов’ю з неповторними кадрами та щасливими хвилинами. Згодом цю історію переглядатимуть ваші діти, і можливо, для них це стане прикладом та стимулом набути цього статусу, статусу щасливої людини!

         

Фото галерея

Відео галерея:

ВІДЕО ГАЛЕРЕЯ


Відгуки:

Залишити відгук

Захисний код
Оновити

Повернутиcь до перегляду категорії - Відеозйомка
FireBirdВідео-фотозйомка професійно
61 / 132

ID 310 Додано: 2011-03-03 23:28:09    Переглядів: 405

Банер
Весільний пошук
Пошук:
Місто
Виберіть категорію


Написать в Facebook Поделиться ВКонтакте В Google Buzz Записать себе в LiveJournal Показать В Моем Мире В дневник на LI.RU Поделиться ссылкой в Моем Круге
Зв'язок з адміном в контактах
Я ВКонтакте
Все для проведения свадеб